Świadomość momentami dobijająca

Przeróżne doświadczenia duchowe, które was poruszyły, zaskoczyły, lub którymi chcecie się po prostu podzielić z kimś.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr kwi 23, 2008 9:17 pm

Świadomość momentami dobijająca

Właśnie wróciłem z lasu. Piszę o tym dlatego, że jest to jakoś dla mnie ważne, ponieważ swojego czasu ten las ma coraz lepiej. To znaczy: Na Śląsku, gdzie skażenie gleby i rzek osiąga maksymalne noty, w pobliskim lasku pojawia się coraz więcej saren, ba, nawet dwie kaczki z kumplem widzieliśmy(sic). Ponadto zaczynają się tu na nowo osiedlać drapieżniki typu kuna czy lis, wygląda na to.
Idąc dalej, podziwiając ten wspaniały przykład przyrody, która rozkwita wiosną(sarkazm), przypadkiem natknąłem się na miejsce, gdzie jakaś banda buraków przybiła do drzew gwoździami gałęzie odcięte od innych drzew i obite jakimś materacem. Doprawdy, zbulwersowało mnie to i brak mi słów na ludzi, którzy przychodzą do lasu tylko po to, by przerobić je na kolejne miejsce do imprezowania.
Jakkolwiek tylko narzekać nie zamierzam. Zaproponuję coś. Zamiast kolektywnie oburzać się na kolejne genialne dokonania ludzi, proponuję prowadzić ekoterroryzm.
Wiem, że to, co mówię, nie jest zbytnio odkrywcze, jednak pewnie niektórzy z was czują podobnie.

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Śr kwi 23, 2008 11:23 pm

Re: Świadomość momentami dobijająca

saliva napisał(a): ba, nawet dwie kaczki z kumplem widzieliśmy(sic).

:lol2:
saliva napisał(a): natknąłem się na miejsce, gdzie jakaś banda buraków przybiła do drzew gwoździami gałęzie odcięte od innych drzew i obite jakimś materacem.

masakra :/
saliva napisał(a):proponuję prowadzić ekoterroryzm.
Wiem, że to, co mówię, nie jest zbytnio odkrywcze, jednak pewnie niektórzy z was czują podobnie.

A co dokladnie rozumiesz pod pojeciem "ekoterroryzm"?
Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before /Edgar Allan Poe/

Post Cz kwi 24, 2008 12:26 pm

Lilith napisał(a):saliva napisał:
ba, nawet dwie kaczki z kumplem widzieliśmy(sic).

Lol

To naprawdę nie jest śmieszne. Dla nas było kompletnym szokiem, bo pierwszy raz widzieliśmy dwie kaczki na Śląsku. Dwa tygodnie temu pierwszy raz w życiu widziałem kaczkę na Śląsku, która żyje dziko.

A co dokladnie rozumiesz pod pojeciem "ekoterroryzm"?

Przesadziłem z tym ekoterroryzmem. W sumie miałem przez chwilę na myśli, żeby zastawiać pułapki na ludzi w lasach i od czasu do czasu wyjść na polowanie. Czasami miła perspektywa.

Lilith napisał(a):saliva napisał:
natknąłem się na miejsce, gdzie jakaś banda buraków przybiła do drzew gwoździami gałęzie odcięte od innych drzew i obite jakimś materacem.

masakra Ekhm...

Na łagodniejsze potraktowanie tych ludzi zasługuje fakt, że wpadli na dość dobry pomysł robienia paśników, tj. powiesili parę wydrążonych, plastikowych butelek z suchym chlebem na drzewach. Akurat ten pomysł mi się podobał.

Wracając do ekoterroryzmu - zwyczajnie nie widzę innego wyjścia, jak samemu dawać przykład i promować go.
Albo zrobić tak, jak zrobiliśmy kiedyś z kolegą bodajże w lecie 2004 roku. Irytowało nas strasznie, że ludzie łażą po lasach i śmiecą, więc zaczęliśmy układać pentagramy z patyków i wrzeszczeć w lesie. Efekt? Zaczęły chodzić słuchy, że w lasach gromadzą się sataniści(sic) i ludzi jakby mniej zaczęło przychodzić...

Post Cz lis 06, 2008 1:25 pm

saliva napisał(a):Albo zrobić tak, jak zrobiliśmy kiedyś z kolegą bodajże w lecie 2004 roku. Irytowało nas strasznie, że ludzie łażą po lasach i śmiecą, więc zaczęliśmy układać pentagramy z patyków i wrzeszczeć w lesie. Efekt? Zaczęły chodzić słuchy, że w lasach gromadzą się sataniści(sic) i ludzi jakby mniej zaczęło przychodzić...

wow, świetny pomysł na ezo/ekoterroryzm :D Może coś takiego by porobić w lasach koło Warszawy? Ciekawe czy by tutejsze buractwo to zauważyło :]

Post Pt lis 07, 2008 12:56 am

zjawa realna napisał(a):Może coś takiego by porobić w lasach koło Warszawy? Ciekawe czy by tutejsze buractwo to zauważyło :]

Mozna by zczac od tego mojego sadu kolo bloku ;>

Powrót do INNE