Ksiezyc i jego magia

Przeróżne doświadczenia duchowe, które was poruszyły, zaskoczyły, lub którymi chcecie się po prostu podzielić z kimś.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr gru 29, 2010 4:58 am

Re: Ksiezyc i jego magia

Ale noc :) Faktycznie, ta druga czesc opisu chyba nawet bardziej odjechana niz sam sen ;)
Chociaz pomysl by cyknac Ci fotke gdy siegasz po ksiezyc (nawet gdy to sie dzieje we snie) jednak nie do przebicia :D

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Cz gru 30, 2010 5:26 pm

Oprocz ciekawego snu, to mam tylko jedną mała uwagę, że zaćmienia Księżyca, zdarzają się wyłącznie w czasie jego pełni... :) taki drobiażdżek...
odwaga, wytrwałość, uśmiech
Natężenie świadomości

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Cz gru 30, 2010 6:21 pm

RainMonk napisał(a):zaćmienia Księżyca, zdarzają się wyłącznie w czasie jego pełni... :)

... ale nie podczas każdej pełni, prawda? ;)

W każdym razie dziękuję Dream za PM i RainMonk tutaj za uwagi techniczne, edytowałam posta z poprawkami żeby nie było dalszych nieporozumień. Generalnie jednak najbardziej na mnie zrobiło wrażenie to spotkanie i rozmowa z tym kolesiem, bo opowiadał mi o dość dziwnych rzeczach i własnych doświadczeniach... no i na końcu jeszcze ten Johnny... dość surrealistyczny poranek ;)

Mis... muszę przyznać, że odkąd bardziej zajmuję się fotografią, to ten motyw we śnie mnie prześladuje i jak tylko dzieje się coś niesamowitego to zaraz rozglądam się za aparatem żeby to uwiecznić... czasem bywa to dość absurdalne, jak w powyższym śnie na przykład... ;)
Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before /Edgar Allan Poe/
Poprzednia strona

Powrót do INNE