Twój pierwszy raz

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Pn kwi 06, 2009 7:55 pm

Dreamcatcher napisał(a):Albo nieodpowiednia kultura snu

hehe kultura snu:)) moja żona gada dopuki nie padne:)) postaraj się może przygotować do "śnienia" zanim jeszcze do łóżka pójdziesz. Mnie pomaga
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Post Cz kwi 09, 2009 10:20 pm

Na pewno chodzi o to, ze klade sie o 00.00 +/- 30 min :/ wiem, ze to bardzo szkodzi, ale jakos to tak wychodzi. Nawet jak chce sie polozyc o np 10 to i tak laduje w lozku kolo 11 i zasypiam kolo polnocy :/

Chyba musze ustawiac sobie budik na 10 wieczorem i wtedy cokolwiek by sie nie dzialo isc spac.

Przepraszam za poglebienie offtopu ;)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Pn kwi 27, 2009 4:21 pm

Djembe napisał(a):hehe kultura snu:)) moja żona gada dopuki nie padne:))

No tak, znam takich, którzy potrzebują radia albo tivi do zaśnięcia. Ty nie potrzebujesz. :D
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze
Poprzednia strona

Powrót do CIEKAWE SNY