Sen o Transformacji

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Cz lip 24, 2008 1:18 pm

Sen o Transformacji

Jestem w jakims nieznanym mi miatsteczku, a raczej na jego obrzezach. Jestem z grupa nieznanych mi ludzi, ale czuje ze sa moja grupa, do ktorej naleze, dostaje misje wyruszam po miasteczku, nagle dostrzegam padajacy deszcz. Ludzie zaczeli krzyczec , ze nie jest to zwykly desacz. Uslyszalem syrene, okazalo sie iz jest to jakis atak biologiczny lub chemiczny na kraj. Ludzie pod wplywem tego deszczu zmieniali sie w , martwe potwory ogarniete furia i checia zabijania. Przez czesc snu poprostu staram sie uratowac. Jest moment w ktorym stoje na kontenerach i widze setki malych niemowlat martwych lezacychw kontenerach , czesc z nich juz ozyla i zxzaczela wedrowke w poszukiwaniu miesa. Wspolczuje im, poniewaz widze w nich beradnosc i brak mocy, jak rowniez nieporadnosc. Probuja gryzc mieso zebami ktorych nie maja... biedactwa. Nastepnie moj sen przechodzi w inna faze. Pojawia sie przeciwnik podobny do mnie, oboje jestesmy o wiele szybsi od zwyklych ludzi jak rowniesz silniejszy itp. Zamiast z nim walczyc zaczynam z nim rozmawiac , moj wrog staje sie moim sojusznikiem i oboje przemierzamy ten zdegradownay swiat razem... jako ...sojusznicy.

Wnioski do jakich doszedlem to: Choroba i zmina ludzi w potwory oznacza moja wlasna transformacje na poziomie energetycznym i nie tylko. Obraz niemowlat moglby utozsamiac sie z innymi ludzmi ktorzy dalej zyja w swoim matrixie. Przeciwnik moglby byc czescia mojej swiadomosci , lub mnie w "przyszlosci" ktory wskazuje mnie "mlodszemu" wlasciwa droge. Moglby byc to rowniez moj nauczyciel.
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post Pt lip 25, 2008 9:34 am

Ten przeciwnik zamieniony w sojusznika to moze zapowiadac ze zaczales integrować spory kawal nieswiadosci - ktory doda Ci sily i jakichs umiejetnosci. Oczywiscie mierze swoja miarka, bo kiedys troszke podobny sen - zreszta zaraz go opisze w innym watku ;)

Powrót do CIEKAWE SNY