Post Pn mar 26, 2012 8:55 am

Sen i "czytanie" z chmur

Witajcie Moi Mili,
tak jak w temacie zastanawiam się i te dwie kwestie mogą się łączyć w moim przypadku...?
Wczoraj "czytałam" z chmur znajomej w sprawie uczuć, a konkretniej tego czy jej Miłość odwzajemni uczucie w najbliższych dniach i 3 pierwsze chmury jakie zobaczyłam przypominały mi sylwetami kolejno: wielbłąda, serce i psa. Dzisiejszej nocu z kolei śniło mi się w pewnym momencie, że owa dziewczyna znalazła się w lesie i ujrzała niebieskiego konia, który galopował w jej kierunku, ona czując lęk w pierwszym momencie zaczęła uciekać, by zaraz po chwili zmienić się w białego konia, który nie tyle już uciekał co właściwie biegł ni to przed ni to z owym niebieskim koniem, ale jednocześnie miałam uczucie jakby ta dziewczyna była w tym momencie w dwóch osobach - jedna to ta w postaci konia a druga jakby obserwator zaistniałej sytuacji... dodam jeszcze tylko tyle, że w tym śnie ja wcieliłam się w tą dziewczynę... :hmmm:

Jeśli ktoś z Was będzie tak miły i pomoże mi rozwikłać ową zagadkę będę niezmiernie wdzięczna. :)
pozdrawiam,
Bahija Malak