Prorocze sny .

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Alicja
Alicja

Post N lip 15, 2012 9:13 pm

Prorocze sny .

Witam . :uscisk:
Wydaje mi się, że mam prorocze sny. Ponieważ co jakiś czas sen który mi się przyśni po jakimś czasie spełnia się.
A więc np.
Raz śniło mi się, że byłam gdzieś na łące i leciał samolot tak się na niego patrzyłam, on zaczął lądować i się rozbił o ziemię i zaczął się palić. Podbiegło sporo ludzi, ale gdy zobaczyli, że tym samolotem leciał ktoś ważny zaczęli uciekać (żeby nie było, że oni to widzieli). No i dalej nie pamiętam ale jakiś tydzień po tym śnie była ta katastrofa w Smoleńsku gdzie zginą prezydent.

Drugi sen.
Stoję z koleżanką w jakimś daszku i tam były stojaki na rowery. Obok jest duży budynek a przed nim na schodach stoi grupka chłopaków. A jeszcze obok stoją dziewczyny z naszej szkoły...
No i około paru tyg. później taka sama scenka. Pojechałyśmy z dziewczynami z mojej szkoły na ligę w koszykówkę. Tak jak w śnie był daszek a w nim stojaki na rowery. Stała tam moja koleżanka a ja obok niej. I czułam się jak bym już tu kiedyś była. Rozejrzałam się i obok szkoły stałą grupka chłopaków a z drugiej strony dziewczyny z mojej szkoły. I uświadomiłam sobie, że jest identycznie jak w moim śnie.

I trzeci sen.
Jestem w truskawkach z dwiema osobami. Nad nami leci samolot i okrąża nas dwa razy, potem leci drugi i robi to samo. Następnie z pod kamienia wychodzi mały ptaszek. Zrobił parę kroków i zaczął odpadać mu dziób ale gdy ten odpadł na jego miejscu wyrósł drugi o wiele większy. Znowu przeszedł kawałek i zaczęły odpadać mu pióra i schodzić skóra z całego ciała, i zamienił się on w jakiegoś kościotrupa ok (50 cm). I zaczął nas atakować i te dwie osoby mówiły żeby atakował mnie . No i on zaczął biec w moim kierunku i ja się obudziłam, ale gdy otworzyłam oczy zobaczyłam jak on siedzi na moim krześle i się ze mnie śmieje. Zamknęłam oczy po czym ponownie otworzyłam i go już nie było .
I na drugi dzień byłam w truskawkach z babcią i ciocią (te dwie osoby) i leciał samolot i zrobił nad nami 2 kółka potem leciał drugi i zrobił to samo. No i pomyślałam, że to tak jak w moim śnie. No i obok też chodziła taki ptaszek, ale nie zamienił się w kościotrupa xd. Nie wiem o co chodziło z tym kościotrupem.

Możecie mi powiedzieć czy to są prorocze sny czy tylko tak mi się wydaje .?? ;p

Pozdrawiam . :cmok:

Post Pn lip 16, 2012 4:43 pm

Re: Prorocze sny .

andzia199717 napisał(a):Wydaje mi się, że mam prorocze sny.
samolot
rowery
samolot
(50 cm)
samolot

Nikt nie może przewidzieć przyszłości - a to oznacza że Bóg jej nie przewidzuje. Istnieje w Świecie tylko WOLA ŻYCIA co oznacza DOWOLNOŚĆ.

Zwróciłbym uwagę na te twoje (50 cm) oraz samoloty i rowery.
To są dowody na TECHNOKRATYZM twojego umysłu, nie rozumiejący NATURY.

Jeśli przyśni ci się DŻDŻOWNICA DOWOLNEJ długości, będzie to znak zdrowienia.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr sie 15, 2012 4:49 pm

Re: Prorocze sny .

SzamanCow napisał(a):
andzia199717 napisał(a):Wydaje mi się, że mam prorocze sny.
samolot
rowery
samolot
(50 cm)
samolot

Nikt nie może przewidzieć przyszłości - a to oznacza że Bóg jej nie przewidzuje. Istnieje w Świecie tylko WOLA ŻYCIA co oznacza DOWOLNOŚĆ.

Zwróciłbym uwagę na te twoje (50 cm) oraz samoloty i rowery.
To są dowody na TECHNOKRATYZM twojego umysłu, nie rozumiejący NATURY.

Jeśli przyśni ci się DŻDŻOWNICA DOWOLNEJ długości, będzie to znak zdrowienia.

Nie byłbym taki pewny czy nikt... Gdybym spotkał się z każdą osobą z tych 6 miliardów to wtedy mógłbym powiedzieć, że nie spotkałem nikogo z takimi umiejętnościami, ale to nie oznacza , że ktoś taki się nie urodzi. Świat to jedna wielka "Pajęczyna" która rządzi się pewnymi prawami. Jako ludzie możemy zmieniać jej schemat, nie oznacza to jednak , że wszystko dzieje się chaotycznie.
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do CIEKAWE SNY