Nowe miasto

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Pn wrz 14, 2009 1:12 pm

Nowe miasto

Miałem dziś sen:

Nowe miasto ja wiem jakie(mam zamiar przeprowadzić się tam w tym roku w Realu) Idę ulicą. Podchodzę do dwóch stojących obok siebie budynków. Są bardzo podobne tylko jeden to rudera z oknami pozabijanymi dechami a drugi jest normalny. Wybieram wejście do normalnego, wchodzę po schodach na górę do mieszkania. Wiem że jestem u siebię Widzę duży stół przy którym siedzą znajomi, przysiadam się i zaczynamy grać w grę, albo raczej bawić się bo nie ma przegranych ani wygranych. Wstaję od stołu i schodzę po schodach na dół wychodzę z budynku i idę dalej ulicą. Wchodzę do bramy po przeciwnej stronie niż moje mieszkanie mija mnie uciekający człowiek za nim idzie arab. Zaczepia mnie ale po wymianie kilku słów w jego języku puszcza mnie i idzie dalej za uciekinierem. Ja wchodzę w bramę i się budzę….

Konia z rzędem za interpretację….

Dodam tylko że dzień słoneczny, brama zacieniona ale nie czułem strachu, trochę mnie tylko zaniepokoiła postać araba.(dopuki mnie nie przepuścił)
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post Pn wrz 14, 2009 1:23 pm

Jak sam przyznałeś to miasto gdzie masz się przeprowadzić, dwa budynki jeden to rudera drugi normalny, Ty wybierasz ten drugi.
Kierujesz się świadomym wyborem i wiesz czego możesz się spodziewać w "nowym mieście" ;)
Czujesz się jak u siebie zresztą sam to podkreślasz, luz i zabawa, ale jesteś ciekaw "miasta" i idziesz dalej.
Arab może być Twoimi obawami, które może w jakimś minimalnym stopniu odnoszą się do nowego miejsca.
http://snienie.net

Post Wt wrz 15, 2009 10:00 am

Djembe napisał(a):Wchodzę do bramy po przeciwnej stronie niż moje mieszkanie mija mnie uciekający człowiek za nim idzie arab. Zaczepia mnie ale po wymianie kilku słów w jego języku puszcza mnie i idzie dalej za uciekinierem. Ja wchodzę w bramę i się budzę….

W moim odczuciu tutaj jest klucz snu.

Dualizm: dobry dom - zły dom, nowy-stary.

Wchodzisz w nowy: jest miło, swojsko, przytulnie bezpiecznie..
Wchodzisz w stary z którego ktoś ucieka, spotykasz uciekającego człowieka ( w moim odczuciu Ty) idzie za nim Arab.

Tutaj jest punkt zwrotny w chwili konfliktu podejmujesz dialog, dochodzisz do kompromisu i wchodzisz do starego domu zgodnie ze swoją wolą.

Jeśli jesteś w chwili decyzji ja bym odebrała ten sen " oba kierunki korzystne jeśli podejmiesz negocjacje".

Konia proszę przysłać UPS'em. :D :D :D

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Wt wrz 15, 2009 10:18 am

Brama nie była w starym domu tylko dalej po przeciwnej stronie.
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Podszyszkownik muchomor

Post Wt wrz 15, 2009 8:49 pm

wiesz to są po częśći twoje obawy, czego tłumaczyć Ci nie muszę, brama natomiast często jest symbolem jakiegoś wyzwania, bądź zakończenia jakiegoś działania
to czego pragniemy najbardziej jest ukryte w czeluściach naszego umysłu
www.nibylandia.blogx.pl

Powrót do CIEKAWE SNY