Forum SHAMANIKA szamanizm-ezoteryka-śnienie • Zobacz wątek - Jasna i Ciemna armia

Jasna i Ciemna armia

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Post Pt lip 25, 2008 9:54 am

Jasna i Ciemna armia

Sen Noezb'a przypomnial mi taki sen sprzed lat:

Gralem z kims w szachy - bialymi. Ale nagle te szachy jakby ozyly i oto staly przed soba dwie "armie".
"Jasna Armia" - garstka naiwniakow z blaszanymi mieczam i transparentami o prawdzie i milosci.
"Ciemna Armia" - tysiace uzbrojenych po zeby dobrze wyszkolonych osilkow.
I ja bylem wodzem tej jasnej armi - i jako jedyny "jasny" mialem jakas zbroje i porzadny miecz.
W sumie to nie mialem wyjscia i zaproponowalem wodzowi ciemnej armi, ze walczymy tylko on i ja, i ten ktory wygra, to przejmuje druga armie. On sie o dziwo zgodzil. Walka byla dluga i wyczerpujaca i co chwila ktos kogos draskal czy kaleczyl. W miedzyczasie prowadzilismy naprawde iteligentna dyskusje dotyczaca wartosci, sensu zycia itp. W koncu go pokonalem - ale go nie zabilem tylko wyslalem do szpitala na "oddzial odnowy biologicznej" i zawiazalismy sojusz - ze jak ktorys bedzie czegos potrzebowal, to drugi i jego armia mu pomoze.

Jak sie latwo domyslec w tamtym okresie zmagalem sie z archetypem Cienia - znaczy sie dzis to tak rozumiem :P

Zdrowia!

Post Pt lip 25, 2008 1:30 pm

No fajnie ten sen to przedstawia. Tak - chcialoby sie rzec - archetypowo wlasnie. ;)

Powrót do CIEKAWE SNY