Czy chcecie poćwiczyć interpretację snu?

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Post So gru 12, 2009 2:01 pm

Czy chcecie poćwiczyć interpretację snu?

Co prawda sama zinterpretowałam sobie te sen, ale pomyślałam, że w ramach nauki - może w ten sposób uda mi sie przekazać Wam kilka wskazówek odnosnie interpretacji.. Może być ciekawie. Co Wy na to?

Sam sen był dsosyć krótki.
Zaczęło się od tego, iż jechałam na wózku inwalidzkim z kimś kogo znam ale nam się kontakt urwał. Siedzieliśmy jedno za drugim (tak samo jak na motocyklu), i rękoma obracając kołami wózka, jechaliśmy podjazden w górę do szpitala. Sama jazda dość sprawnie nam szła.

Post N gru 13, 2009 5:34 pm

Dla mnie jest tu za mało informacji by nieznając Cię móc cokolwiek orzec.Wg mnie to fragment snu. Zazwyczaj dłuższe sny są złożone z kilku symetrycznie odpowiadających sobie części i można metodą analogii odszyfrować o co chodzi.

Post N gru 13, 2009 9:02 pm

To jest cały sen, oraz wszystkie potrzebne informacje (nawet płeć osoby z którą jechałam nie jest istotna - można się tak samo odnieść do kobiety jak i mężczyzny - to i tak nie ma wiekszego znaczenia poza tymże jechałam z kimś kogo znałam), a co do wóżka, to nie mam z nimi stycznośći (oboje jesteśmy pełnosprawni fizycznie)..
...chyba, że masz jakieś dodatkowe pytania?

Tj, pisałam wcześniej - sen służy do ćwiczeń, więc bez obaw

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post N gru 13, 2009 9:59 pm

shaamankaa napisał(a):Tj, pisałam wcześniej - sen służy do ćwiczeń, więc bez obaw

Cieżko bawić sie w gdybologię ;) i ćwiczyć interpretacje snu w oderwaniu od większej całości.
Moim zdaniem to Twoj sen i on Tobie służy do interpretacji i ćwiczeń :) innym nie musi ;) Sądzę że większość z nas ma swoich pod dostatkiem.
http://snienie.net

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post N gru 13, 2009 10:53 pm

"wszyscy jedziemy na tym samym wózku"? ;)
odwaga, wytrwałość, uśmiech
Natężenie świadomości

Powrót do CIEKAWE SNY